Menu Zamknij

Manicure hybrydowy, klasyczny, żele.

Rodzaje manicure

Skrócenie i nadanie kształtu paznokciom, opracowanie skórek i pomalowanie paznokci zwykłym lakierem.

Czas zabiegu: do 1h

Cena zabiegu: 40 zł

Skrócenie i nadanie kształtu paznokciom, opracowanie skórek i pomalowanie lakierem hybrydowym utwardzanym w lampie UV. Efekt utrzymuje się do 3 tygodni.

Czas zabiegu: 60-80 min

Cena zabiegu: 80 zł

Przedłużanie paznokci za pomocą tipsa bądź żelu na formie.

Czas zabiegu: 90-120 min

Zabiegi pielęgnacyjne manicure

Zabieg zaczyna się od zmiękczającej kąpieli i peelingu dłoni o aksamitnej konsystencji, który usuwa zrogowaciały naskórek.

Następnie nakładamy maskę zawierającą masło shea, witaminy E i B5 i umieszczamy dłonie w podgrzewanych rękawicach na 10-20 min.

Na koniec zabiegu nakładamy  lotion o lekkiej konsystencji i pięknym zapachu, doskonale się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.

Już po pierwszym zabiegu skóra staje się wygładzona i odżywiona.

Pierwszym etapem jest peeling dłoni, który łączy właściwości i działanie peelingu mechanicznego, enzymatycznego oraz wysokiej jakości kremu anti-age.

Po złuszczeniu naskórka nakładamy kolagen silver, który ma działanie nawilżające, regenerujące, przywracające gęstość skóry i odmładzające.

Na koniec zabiegu nakładamy krem Blue Diamond, który przyczynia się do całkowitej odnowy naskórka, odbudowy lamelarnej i zabezpiecza przed utratą wody.

Efekt zabiegu jest natychmiastowy, skóra jest jedwabista i miękka w dotyku.

Rozpoczyna się peelingiem dłoni.

Po odpowiednim złuszczeniu naskórka nakładana jest maska odżywcza, dłonie zanurzane są w kąpieli parafinowej, a następnie nakładane są rękawice utrzymujące ciepło, dzięki czemu lepiej są wchłaniane składniki odżywcze.

Po usunięciu parafiny resztka produktu zostaje wmasowana w skórę dłoni.

Zabiegi pielęgnacyjne manicure mogą zostać wykonane bezpośrednio po zabiegach manicure/stylizacji paznokci.

Podziel się tą informacją...